Články

 9 článků
Jeseník je městem sportu

Jeseník je městem sportu

Areál jesenického gymnázia dnes hostil přehlídku místních a regionálních sportovních klubů. Akce s názvem Sport pro Jeseník sklidila u dětí velký úspěch. Prezentujícími kluby byly: Karate Klub Jeseník, spolek Horolezci Jeseník FORCE team Jeseník Klub sportovního tance Jesenicka Taneční škola Anety Kratochvílové FENIX SKI TEAM Jeseník FK Jeseník Basket Jeseník Jiu-Jitsu Jeseník Rugby Club Jeseník. Jeseničtí Medvědi. Raft Team Jeseník La Pirouette Jeseník, ale i Středisko volného času a zařízení pro DVPP DUHA Jeseník Všechny fotografie na

Letos budeme představovat kluby první týden v září

Letos budeme představovat kluby první týden v září

Už 5. září proběhne letošní burza. Představí se opět kluby z Jeseníku a okolí. Kromě toho budou děti moci vyzkoušet sportovní víceboj. V rámci akce proběhne také 2. liga mládeže v boulderingu (závod v olympijské disciplíně sportovního lezení).

Potvrzená účast klubů

Potvrzená účast klubů

Celkem 21 klubů potvrdilo svojí účast na naší burze. Můžeme tedy potvrdit navýšení oproti minulému roku. A které sporty si můžete vyzkoušet?

Sport pro Jeseník 2023

Sport pro Jeseník 2023

V neděli 27. srpna od 10.00 do 15.00 se v areálu městské sportovní haly uskuteční BURZA jesenických sportovních klubů. Cílem akce je nejen přilákat děti a mládež ke sportu, ale i ukázat, které sporty jsou pro ně v našem regionu dostupné. Přijďte zjistit, jaká je nabídka, a hlavně si vše na vlastní kůži vyzkoušet.

Sport pro Jeseník 2023 se vydařil

Sport pro Jeseník 2023 se vydařil

Na burze jesenických sportovních klubů si děti mohly vyzkoušet basketbal, běžecké lyžování, cyklistiku, florbal, fotbal, jiu-jitsu, judo, karate, mažoretkový sport, moderní gymnastiku, sáňkařský sport, sjezdové lyžování, stolní tenis, sportovní lezení, sportovní tanec, tanec a vodácký sport. Své volnočasové aktivity pro děti představilo také SVČ DUHA. Všechny fotografie najdete ve fotogalerii.

 9 článků